Roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi

Zaproponuj zmiany, zgłoś pomysł na nowe zadania! Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, zaprasza do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok (dalej zwanym „Programem współpracy”). Propozycje do projektu Programu współpracy można składać od 10 do 25 lipca br.

czytaj więcej

Piastowskie Stowarzyszenie Bezpieczny Pies

Jesteśmy po to, by zwierzęta na naszym mieście czuły się bezpiecznie.
JEŚLI NIE MASZ WOLNEGO CZASU A MASZ CHĘĆ POMÓC - WESPRZYJ NAS SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĄ!
JEŚLI MASZ WOLNY CZAS I CHCESZ Z NAMI DZIAŁAĆ – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
JEŚLI ZAUWAŻYŁEŚ CHOREGO LUB  BŁĄKAJĄCEGO SIĘ LUB ŹLE TRAKTOWANEGO PSA  W NASZYM MIEŚCIE
– DZWOŃ DO NAS! TEL: 784 402 660 

czytaj więcej

Klub Krwiodawców

W dniu 9 października 2015 r. Piastowski Klub Krwiodawców połączył się z Powiatowo-Miejskim  Klubem Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej w Pruszkowie i powstał Powiatowo-Miejski Klub Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej w Pruszkowie Oddział w Piastowie.

czytaj więcej

Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Od lat łączy rodziny żyjące w niezawinionej biedzie oraz darczyńców, którzy przy współpracy z wolontariuszami przygotowują wyjątkowe paczki świąteczne potrzebujących. Dzięki innowacyjnemu podejściu i standardom działania projektu, rodziny żyjące w trudnej sytuacji materialnej otrzymują konkretną, dopasowaną do ich potrzeb pomoc.

czytaj więcej

 Powrót