A Wersja graficzna
A- A A+

Komunikacja

Sortuj po:


Bilet metropolitalny - karta mieszkańca Piastowa

Komunikat 2.09.2019 r.

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 2 września 2019 roku zmieniają się godziny otwarcia Punktu Obsługi Karty Mieszkańca Piastowa.

Punkt czynny będzie w godzinach:

Poniedziałek - wtorek godz. 13.00-19.00
środa - piątek godz. 8.00-14.00


Komunikat 28.01.2019 r.

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchomiliśmy platformę - piastow.informica.pl , za pomocą której można złożyć wniosek oraz załączyć niezbędne dokumenty w celu uzyskania Karty Mieszkańca Piastowa. Platforma umożliwia wypełnienie online wniosku, załączenie skanu zdjęcia, pierwszej strony PIT’u, dowodów nadania itp. Dokumenty przesłane zostaną bezpośrednio do Punktu Obsługi przy Al. Krakowskiej 4. Pracownicy skontrolują ich poprawność i kompletność. W celu otrzymania karty konieczne będzie zgłoszenie się do punktu z dowodem tożsamości. Po podpisaniu przesłanych dokumentów wydana zostanie Karta Mieszkańca Piastowa.


czytaj więcej

Zmienione trasy autobusów linii 716 i 717

W związku z prowadzoną przebudową, w dniu 23 sierpnia b.r. zamknięty dla ruchu zostanie odcinek Al. Wojska Polskiego od ul. Warszawskiej do ul. Wysockiego/Kujawskiej. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Piłsudskiego – Bohaterów Wolności – Warszawską.

czytaj więcej

Zmiany w komunikacji zastępczej, dodatkowa linia ZW

Dodatkowa linia ZW, zmiany w komunikacji zastępczej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w ramach funkcjonującej komunikacji zastępczej, od 16 października b.r. uruchomiona zostanie linia autobusowa ZW. Linia kursować będzie w dniu robocze (z wyjątkiem świąt) na trasie:

czytaj więcej

Komunikacja zastępcza - remont torów PKP

Wydział Sprzedaży i Informacji Pasażerskiej Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” uprzejmie informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na linii 447 na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki oraz na linii nr 3 Warszawa – Łowicz Główny, Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” na swojej stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce Modernizacja linii 447 (Modernizacja odcinka Grodzisk Maz. – Warszawa) https://www.mazowieckie.com.pl/pl/modernizacja-linii-447 zamieściła dla podróżnych informacje o:

czytaj więcej

TAXI PIASTÓW

Postój taksówek w Piastowie jest zlokalizowany na ul. Dworcowej, przy Dworcu PKP w Piastowie. 

Kontakt:

tel. 22 723 12 72

czytaj więcej

L3 - LINIA PRUSZKÓW-PIASTÓW-PRUSZKÓW

Linia autobusowa uruchomiana na zlecenie Miasta Pruszkowa. Na terenie Piastowa autobus korzysta z istniejących przystanków zlokalizowanych na ul. Bohaterów Wolności przy ul. M. Skłodowskiej-Curie (Skłodowskiej 01) oraz na ul. Warszawskiej: Warszawska 02 - na zachodnim wlocie skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego (przy rondzie) oraz Boczna 02 – przed ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

czytaj więcej

 Powrót