NewCity Piastów - zasoby i produkty miasta

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Piastowa, w ramach prac przygotowawczych nad planami rozwoju i projektem, który chcemy złożyć w II etapie naboru w ramach programu „Rozwój Lokalny” analizujemy różne dane i zbieramy opinie naszych mieszkańców. Tym razem chcielibyśmy poznać Państwa zdanie na temat tego, co Piastów wyróżnia na tle innych miast.

Jakie są, Państwa zdaniem, zasoby i produkty miasta, które czynią nasze miasto wyjątkowym? Czym możemy się pochwalić? Co czyni Piastów miastem, które można polubić?Tych kilka krótkich pytań znajdą Państwo w załączonej ankiecie. Uprzejmie prosimy wszystkich chętnych o jej wypełnienie online TUTAJ. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie zajmie 2 minuty! Na Państwa odpowiedzi czekamy do 15 lipca br.

Ankieta jest kolejną możliwością udziału mieszkańców w tworzeniu założeń projektu „NewCity. Wielofunkcyjne Centrum Miasta Piastowa” i planów rozwojowych miasta.

Dla przypomnienia „NewCity. Wielofunkcyjne Centrum Miasta Piastowa” to koncepcja projektu, skierowanego do II etapu naboru w Programie „Rozwój Lokalny”. Projekt zakłada poprawę dostępności architektonicznej infrastruktury użyteczności publicznej oraz bogatą ofertę usług społecznych, gospodarczych i środowiskowych, które w tej infrastrukturze będzie można realizować. Główną ideą projektu jest bowiem poprawa jakości i warunków pełnienia funkcji miejskich w miejscu ich koncentracji oraz nadanie im nowoczesnego, wysokiego poziomu w zakresie organizacji i formy.Planowany obszar realizacji projektu zawiera się pomiędzy ulicami: Al. Krakowską - Kujawską - P. Wysockiego - Al. J. Piłsudskiego – Bohaterów Wolności  - gen. L. Okulickiego - M. Reja - E. Orzeszkowej - C. Godebskiego – Dworcową - Z. Gęsickiego i znajduje się w ścisłym centrum Piastowa.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ: TUTAJ


 Powrót