Praca w szkole, stanowisko portier-konserwator

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w im. A. Mickiewicza w Piastowie poszukuje pracownika na stanowisko portier-konserwator.

Zakres obowiązków: praca w szkole i w hali widowiskowo-sportowej, godziny pracy wg ustalanego harmonogramu, również w weekendy. Wydawanie kluczy i nadzór nad użytkowaniem obiektu, obsługa wentylacji, monitoringu oraz urządzeń sportowych na hali (składania i rozkładanie bramek oraz koszów do koszykówki itp.) , drobne naprawy, prace porządkowe w hali i na placu przy hali, konserwacja sprzętu, sprzątanie maszyną czyszczącą, pomoc przy organizacji imprez.

Wymiar czasu pracy – pełen etat (1 osoba)

1. Zakres odpowiedzialności:

- codzienny nadzór nad funkcjonowaniem hali sportowej

- utrzymanie standardów obiektu na najwyższym poziomie

- wydawanie kluczy i nadzór nad użytkowaniem obiektu

- obsługa wentylacji, monitoringu oraz urządzeń sportowych na hali (składania i rozkładanie bramek oraz koszów do koszykówki itp.)

- bieżące naprawy i utrzymanie czystości w budynku i jego pobliżu

- pomoc przy organizacji imprez

2. Czego oczekujemy:

- wykształcenia minimum zawodowego

- gotowości do pracy w weekendy i w godzinach popołudniowych

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- znajomości zasad eksploatacji budynków

- kreatywnego myślenia

- umiejętności rozwiązywania problemów

- umiejętności obsługi komputera oraz arkuszy i kalendarza online

- niekaralności

3. Co oferujemy:

- ciekawą pracę

- pakiet socjalny po 6 miesiącach.

4. Wymagane dokumenty:

a) curriculum vitae;

b) list motywacyjny;

c) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

d) kserokopie świadectw pracy (w przypadku pozostawania w zatrudnieniu w chwili składania oferty – oświadczenie o zatrudnieniu);

e) dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności;

f) oświadczenie kandydata o niekaralności opatrzone datą i własnoręcznym czytelnym podpisem;

g) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych opatrzone datą i własnoręcznym czytelnym podpisem;

h) oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku.

5. Termin składania dokumentacji

Termin składania ofert: 5 X 2020 r

Dokumenty składamy w siedzibie liceum(w godzinach 7.30-16.00)

Ul. 11 Listopada 2A, 05-820 Piastów lub przesyłamy drogą elektroniczną na adres: liceum@piastow.pl