A Wersja graficzna
A- A A+

Awaria ujęcia wody oligoceńskiej

Urząd  Miejski  w  Piastowie  uprzejmie  zawiadamia,  że ujęcie wody oligoceńskiej przy ul. J. Popiełuszki  będzie nieczynne z powodu usuwania awarii w dniach 30.09 - 01.10 .2020 r.

  czytaj więcej

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne

Powszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

  czytaj więcej

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób.

  czytaj więcej

Rozbudowa ul. Św. Stanisława Kostki - zamknięcie...

W  związku  z rozbudową  ulicy św. Stanisława Kostki na odcinku od ul. Hallera do ul Wojska Polskiego W Piastowie  „ BUD-BRUK Zakład Robót Drogowych  informuje , że z dniem 10.09.2020  ( czwartek )  zostanie zamknięty dla ruchu w/w  odcinek  ulicy zgodnie  zatwierdzonym    projektem czasowej  organizacji ruchu Nr. WID/C/470/2020.

  czytaj więcej

Specjalista ds. księgowości - nabór CUO

Dyrektor Centrum Usług Oświatowych Miasta Piastowa w Piastowie, ul. ks. J. Popiełuszki 12 ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy nazwa stanowiska-specjalista ds. księgowości. O ww. stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

  czytaj więcej

 Powrót