A Wersja graficzna
A- A A+

Trasa zastępcza P1 - zmiana terminu

Szanowni Mieszkańcy, termin zakończenia modernizacji ul. E. Orzeszkowej z przyczyn niezależnych od Urzędu Miasta, został przesunięty z dnia 30 czerwca 2020 r. na dzień 31 lipca 2020 r. Dlatego termin przebiegu trasy zastępczej linii P-1 także jest przesunięty do dnia 31 lipca br.

  czytaj więcej

PPUK poszukuje pracowników

Piastowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zaprasza chętne osoby do pracy na terenach zielonych w Piastowie. Oferujemy pracę od zaraz, korzystne wynagrodzenie oraz dużo słońca i zieleni. Jeśli chcesz zarobić na wakacje lub inne cele, przyjdź do nas!

  czytaj więcej

29 czerwca - planowane wyłączenia

PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach planowanych na dzień 29 czerwca. Komunikat dot. ulic: Dolnej, Józefa Hallera, Toruńskiej i Królowej Jadwigi. Więcej informacji w poniższym ogłoszeniu. 

  czytaj więcej

Otwarcie placów zabaw - 29 czerwca

Od dnia 29 czerwca zostają otwarte place zabaw zlokalizowane na terenie Miasta Piastowa. Jednak przebywanie na ich terenie będzie wiązało się z pewnymi ograniczeniami związanymi z utrzymującym się stanem epidemicznym związanym z zagrożeniem Covid-19. Zarządzenie Burmistrza w przedmiotowej sprawie i nowe zasady korzystania z placów zabaw - poniżej.

  czytaj więcej

Finanse miast - czynnik rozwoju lokalnego

18 czerwca zapraszamy na kolejne, piąte już seminarium on-line zorganizowane przez Związek Miast Polskich w ramach Forum Rozwoju Lokalnego z cyklu „Uruchomienie endogennych potencjałów warunkiem rozwoju małych i średnich miast w Polsce”. Tym razem tematem spotkania będą finanse jako istotny czynnik rozwoju lokalnego.

  czytaj więcej

 Powrót