FILMOWY PIASTÓW

Sortuj po:


Sfilmowana Gżegżółka

Zapraszamy na relację filmową z tegorocznej edycji Dyktanda Miejskiego "Gżegżółka". Wydarzenie odbyło się 7 listopada w sali Rady Miejskiej. Materiał filmowy przygotowała Telewizja Kablowa TEL-KAB.

 

Piknik ekologiczny - relacja filmowa

Piękna pogoda, wiele atrakcji i chęć rodzinnego spędzenia ostatniej tego lata niedzieli sprawiły, że piknik ekologiczny przygotowany przez Urząd Miejski, Piastowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Miejski Ośrodek Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszył się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy naszego miasta mogli m.in. dowiedzieć się jak skorzystać z oferty dofinansowania na wymianę pieców ogrzewających domy i mieszkania, termomodernizacji budynków, instalacji fotowoltaicznych itp; zapoznać z ofertą zdrowotną SPZOZ „Piastun”, wziąć udział w konkursach sprawności fizycznej organizowanej we współpracy z firmą Zdrofit.  Najmłodsi korzystali z dmuchanych zjeżdżalni i innych atrakcyjnych urządzeń do zabawy, można było pograć w plażową wersję siatkówki i piłki nożnej....

 

Filmowe podsumowanie kadencji

Zapraszamy na filmowe podsumowanie mijającej kadencji 2014-2018. W krótkim filmie m.in. informacje o zrealizowanych inwestycjach, remontach, pozyskanych dofinansowaniach oraz planach na przyszłość.

 

Koncert Noworoczny 2018

11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się tradycyjny Koncert Noworoczny. Zapraszamy na relację filmową z wydarzenia, które było także okazją do podsumowania lokalnego projektu wsparcia mieszkanki naszego miasta, Anny Ługowskiej.

 

Pomnik Popiełuszki w Piastowie

33 lata minęły od dnia męczeńskiej śmierci Kapelana Solidarności Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. W hołdzie dla Jego niezłomności i odwagi w niedzielę 22 października u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i Ks. J. Popiełuszki w Piastowie uroczyście odsłonięto i poświęcono pomnik Kapelana.

 

Plany budowy filii naszej przychodni

Od kilkunastu miesięcy Piastów przygotowuje się do wybudowania po północnej stronie miasta nowoczesnej filii piastowskiego zakładu opieki zdrowotnej „Piastun”. Obiekt powstanie przy Al. J. Piłsudskiego.

 

Pomoc dla naszych kotów

Zapraszamy na film dedykowany Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Oddział TOZ Piastów, które w sposób szczególny sprawuje opiekę nad bezdomnymi kotami. Więcej informacji o organizacji i pomocy jej podopiecznym na stronie http://www.piastow.toz.pl/

 

 Powrót