Kategoria: remonty i inwestycje
Autor: Janusz Janus
Pytanie z dnia 03.07.2016 r.
Pytanie:
Witam,
Chciałbym zwrócić uwagę na nienaprawione po ostatniej zimie, ubytki powierzchni drogi ulicy Witosa w rejonie wiaduktu drogi ekspresowej i ulicy Poprzecznej.
Niejednokrotnie, kierowcy omijający nierówności, zbliżali się niebezpiecznie do oczekujących przy krawędzi drogi osób. Wspomniana ulica przecina bardzo uczęszczany przez pieszych i rowerzystów szlak komunikacyjno rekreacyjny usytuowany przy wschodniej części nasypu drogi ekspresowej.
Pozdrawiam,
J.Janus
Odpowiedź:
Remont ul. Witosa w tym zakresie został zlecony firmie wykonawczej.
Grzegorz Szuplewski Burmistrz Miasta Piastowa