Stowarzyszenie Rozbiegany Piastów

Stowarzyszenie Rozbiegany Piastów

Dane adresowe:

al. Tysiąclecia 1

05-820 Piastów

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie „Rozbiegany Piastów” powstało z przekształcenia grupy „Rozbiegany Piastów”, która powstała w styczniu 2018 roku, jako spontaniczna inicjatywa mieszkańców Piastowa, którzy swoją wspólną biegową pasją chcieli zarażać innych do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.


Naszym celem jest zachęcanie dzieci, młodzież i trochę starszą młodzież do ruchu i aktywnego spędzania czasu oraz promowanie biegania jako najprostszą formę aktywności.

Warto zauważyć, że jesteśmy aktywnie działająca w Piastowie amatorska grupa zapaleńców biegowych, której członkowie wspierają się i motywują nawzajem oraz szkolą technikę pod okiem trenera. Pamiętaj bieganie jest dla każdego. Czy robisz to od dawna, czy jeszcze wcale, czy biegasz długie dystanse, czy na razie krótsze, szybko czy wolno i tak jesteś BIEGACZEM! Ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązuje jedynie zapał do ćwiczeń i dobry humor. W grupie zawsze łatwiej pokonywać siebie, bo u Nas na pewno możesz liczyć na wsparcie i dobre słowo. Po prostu kochamy to co robimy, bo robimy to z pasją i uśmiechem. Dlatego zapraszamy do polubienia się z Nami, zaglądania na Naszą stronę i do trenowania z Nami na każdym poziomie zaawansowania.

Co robimy?

Trenujemy we wtorki i czwartki o godzinie 19:00. Miejsce zbiórki to bieżnia przy Stadionie sportowym Klubu Piłkarskiego Znicz Pruszków (wtorek) i boisko przy Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Brandta 22 (czwartek).

Prawie w każdym tygodniu bierzemy udział w otwartych zawodach biegowych w całej Polsce.

Aktywnie uczestniczymy w promocji biegania jako najprostszej formy ruchu poprzez działania marketingowe na portalach społecznościowych oraz w tradycyjnych mediach (prasa/TV)

Znajdź Nas! Napisz do Nas, jeśli masz pytania:

FACEBOOK

INSTAGRAM

e-mail: rozbiegany.piastow@gmail.com


 Powrót