A Wersja graficzna
A- A A+

Zimowe Półki do Spółki

Dwudziestego dziewiątego lutego można się wymieniać książkami tylko raz na cztery lata (taki mamy kalendarz!). Półki do Spółki nieprzerwanie od ponad sześciu lat zapraszają do wymieniania się książkami. Dajemy im w ten sposób nowe życie, wymieniamy swoją biblioteczkę, nie płacąc ani złotówki zdobywamy nowe cudeńka do przeczytania. Zasada jest prosta: za każdą przyniesioną książkę (maksymalnie dziesięć na osobę) można sobie wybrać inną (bez obaw - w razie czego kupony przechodzą na kolejne miesiące). Dobrze, by książki nie były zniszczone (nie przyjmujemy też zasadniczo starych podręczników, Harlequinów itp.).

Zapraszamy stałych bywalców i zupełnie nowe osoby, które kochają książki. Warto pobyć z nami trochę dłużej, nigdy nie wiadomo, czy za chwilę nie pojawią się nowe, ekscytujące tytuły! Poza tym można porozmawiać, a o to w dzisiejszych zabieganych czasach coraz trudniej.


Dzięki gościnności naszej biblioteki będziemy czekać na Was 29 lutego od 12.00 do 14.00. Zapisujcie ten termin w kalendarzach, zapraszajcie znajomych, im nas więcej, tym więcej książek na stole wymiankowym. Nie ma biletów wstępu, wystarczy się uśmiechnąć i powiedzieć: dzień dobry. ;-) Pamiętajcie: nigdy nie wiadomo, czy książki, z którymi już Wam nie po drodze, nie okażą się skarbem dla kogoś innego. Może i Wy w ten sposób znajdziecie coś, czego szukacie od lat? Zapraszamy!

Półki do Spółki powstały jako inicjatywa członków Stowarzyszenie Możesz z Piastowa. Chodziło o to, by zrobić coś dobrego dla miasta i jego mieszkańców. Nie zapomnijcie: widzimy się 29 lutego 2020 r. od godziny 12.00 do 14.00.


 Powrót