Półki do Spółki - wymiana w bibliotece

Dzięki gościnności biblioteki Publicznej pragniemy Was zaprosić na kolejne spotkanie naszej akcji wymieniania się książkami.
Na czym polegają Półki do Spółki? Zapraszamy do wymieniania się książkami - tyle ile przyniesiesz (maks 10 na osobę), możesz też wybrać dla siebie.

Zapraszamy stałych bywalców i zupełnie nowe osoby, które kochają książki. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują! Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.).

Możemy pogadać, zerkać na to co przyniosą inni, warto po prostu zostać chwilę dłużej, bo zawartość stołu wciąż się może zmieniać.

Spotkanie jest darmowe, nie pobieramy żadnych dotacji, nie zarabiamy na tym, po prostu kochamy książki. Z okazji Mikołajek chcemy jednak zachęcić Was do gestu dobroci jaki możemy ofiarować zwierzakom, którymi opiekuje się lokalny oddział TOZ. Będzie można wrzucić datek do puszki lub przynieść coś konkretnego - damy znać jakie są potrzeby!
Czekamy od 12.00 pewnie do 14.00

Masz jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Daj im szanse na drugie życie! Zobaczysz, że mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć!

Zapraszajcie znajomych - im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu!

Pomysłodawcami projektu Półki do Spółki byli członkowie Stowarzyszenie Możesz z Piastowa, ale od dłuższego czasu w organizację zaangażowanych jest spora grupa ludzi dobrej woli nie tylko z naszego miasta, ale i z Warszawy. Chcemy jednak by Półki do Spółki kojarzone były właśnie z Piastowem, bo tu zrodziła się ta inicjatywa.


 Powrót