A Wersja graficzna
A- A A+

Piastowska Parada Radiowozów

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie ma zaszczyt zaprosić na I Piastowską Paradę Radiowozów i Pojazdów Specjalnych.
Już 18 maja, w jedyną taką noc w roku - Noc Muzeów zapraszamy do Piastowa na wyjątkową imprezę motoryzacyjno-kulturalną.
Duchy dawnej motoryzacji ożyją, by raz jeszcze przejechać ulicami Piastowa. Radiowozy, karetki, wozy strażackie i inne pojazdy specjalne rozświetlą miasto błyskami kogutów, wypełnią dźwiękiem syren...

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 na Targowisku Miejskim w Piastowie (Al. Krakowska róg Lwowskiej), a zakończy wielką paradą ulicami Piastowa o godzinie 21:00.


Zapraszamy serdecznie zarówno mieszkańców Piastowa jak i posiadaczy wszelkich zabytkowych pojazdów specjalnych.
Na wszystkich uczestników czekać będą liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, przejażdżki starymi radiowozami, pokazy specjalne.

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs elegancji dla najciekawszego pojazdu specjalnego i jego załogi. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą głosowania przez mieszkańców Piastowa i pozostałych gości Parady.

Zgłoszenia pojazdów specjalnych prosimy przesyłać jako wiadomość prywatną do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie Messengerem.

Właścicieli innych pojazdów zabytkowych, którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszy kontakt.
Liczba miejsc dla aut zabytkowych ograniczona.

Wstęp Wolny


 Powrót