A Wersja graficzna
A- A A+

II Nocne Granie

Wyciągamy najcięższe gry, najdłuższe tytuły i GRAMY CAŁĄ NOC!!!


Wreszcie ta chwila kiedy można usiąść do gry, na którą nigdy nie miało się czasu. Kiedy można odpalić wszystkie dodatki na raz. Carcassonne BIG BOX w pełnym składzie? This War of Mine cała gra na jednym spotkaniu? Neuroshima Hex na 6 osób? Dlaczego nie - w te i inne gry będziecie mogli zagrać razem z nami nie przejmując się, że zabraknie czasu.

Możecie proponować swoje tytułu lub z naszej biblioteczki i umawiać się na grę na naszym spotkaniu lub możecie po prostu przyjść i skompletować stolik graczy na miejscu.

Poza tytułami na kilka godzin standardowo mamy dla Was gry rodzinne i imprezowe np. jako przerywnik między dwoma długimi rozgrywkami.

WSTĘP 10 zł
w ramach składki zapewniamy
-Dobrą zabawę
-Napoje ciepłe i zimne
-Przekąski słodkie i słone
-Tosty

Ze względu na specyficzny charakter imprezy obowiązuje limit wiekowy 15+ oraz limit miejsc: 55 osób

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Link do zgłoszeń
https://forms.gle/oK1Yj496eqG36qeB7

Potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie jest dokonanie płatności najpóźniej na 3 dni przed imprezą (czyli max do 12.02.2020)
EDIT: Przedłużamy zapisy i wpłaty do Czwartku (13.02.2020) do końca dnia


Wpłaty należy dokonać na dane poniżej:
Przemysław Idzikowski
48 1140 2004 0000 3402 7509 6832

W tytule płatności podając Imię/Imiona i Nazwisko/Nazwiska uczestników.

Dokładny Regulamin imprezy w załączniku pierwszego postu.

Jak zawsze widzimy się w MOSiR Piatów: Al. Tysiąclecia 1: sala obrad miasta Piastowa na 1. piętrze.....................................................................
Piastowski Klub Planszówkowy - PKP to oddolna inicjatywa mieszkańców Piastowa powstała w Lutym 2017, której celem jest popularyzacja gier planszowych i integracja społecznej lokalności. "PKP" tworzy grupa przyjaciół i miłośników gier planszowych, którzy udzielają się społecznie nie tylko w ramach gier planszowych. Gry pochodzą głównie z prywatnego zbioru, ale również od Mosir Piastów, wydawców i darczyńców.
Spotkania odbywają się min. 1 raz w miesiącu w MOSIR Piastów.
Od samego początku Patronem naszej akcji jest Dyrektor Mosir Piastów Pan Jerzy Derlatka, który zakupił część gier i udostępnia nieodpłatnie salę.


 Powrót