A Wersja graficzna
A- A A+

Mazowiecki Orange Światłowód w naszym regionie

W ubiegłym roku informowaliśmy o działaniach firmy Orange Polska w zakresie budowy sieci światłowodowej na terenie naszego miasta , w ramach projektu „Mazowiecki Orange Światłowód”. Projekt jest realizowany z dofinansowaniem ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

Celem projektu jest budowa inwestycji światłowodowych z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Zasięg inwestycji obejmie wskazane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej tereny pozbawione obecnie możliwości korzystania z Internetu o przepustowości 30 Mb/s (tzw. białe plamy na mapie dostępu do szerokiego pasma). Są one zdefiniowane poprzez punkty adresowe gospodarstw domowych oraz jednostek oświatowych.

Więcej aktualnych informacji na temat realizacji projektu w Piastowie można znaleźć TUTAJ

Wykaz piastowskich punktów adresowych objętych projektem realizowanym przez Orange Polska znajdziemy na stronie https://www.orange.pl/view/popc,

po wybraniu: POPC2 - Obszar Warszawski Zachodni - strony 125-129

Pytania dotyczące inwestycji można wysłać na adresów: Mazowiecka.Unia@orange.com lub kontaktować się bezpośrednio z najbliższym Salonem Sprzedaży Orange.

Deklaracja podłączenia do sieci światłowodowej TUTAJ

Wypełnione czytelnie i podpisane ankiety można złożyć w specjalnie oznakowanej urnie w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Piastowie.


Do pobrania: wykaz punktów objętych projektem


 Powrót