Hufiec ZHP Piastów im. prof. hm. Aleksandra Kamińskiego "Kamyka" ma nowego komendanta. 29 września podczas Zjazdu Hufca na to stanowisko wybrano phm. Wojciecha Leżonia. W latach 2012-2019 funkcję tę pełniła hm. Jolanta Rybińska.
Podczas XVII sesji Rady Miejskiej w Piastowie radni i burmistrz miasta uroczyście podziękowali hm. Jolancie Rybińskiej za jej dotychczasową działalność na rzecz piastowskiego ZHP nierozerwalnie związanego z rozwojem Miasta Piastowa i mieszkańców oraz za jej pracę kształtującą właściwe postawy i charaktery młodych piastowian. Pani Rybińska nie pożegnała się na dobre z Hufcem. Będzie pełniła funkcję członka komendy ds. pracy z kadrą.
Phm. Wojciech Leżoniowi wszyscy życzyli sukcesów w działalności na rzecz piastowskiego ZHP oraz realizacji wyznaczonych sobie celów.
Skład Komendy Hufca:
phm. Wojciech Leżoń - Komendant Hufca
hm. Piotr Czyżewski - Z-ca Komendanta Hufca
pwd. Agnieszka Jarosz - Skarbnik Hufca
hm. Jolanta Rybińska - Członek komendy ds. pracy z kadrą
phm. Sylwia Zuzanna Skoczylas - Członek komendy ds. programu
phm. Cezary Nowakowski - Kwatermistrz Hufca