Kultura i sport

Zaproszenie na turniej tenisowy - 5 sierpnia

Zapraszamy amatorsko grających w tenisa na IV Turniej w ramach Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego o nagrodę firmy "LEGRA" Zapisy w sobotę 5 sierpnia o godz 9.oo dla kategorii OPEN i +45, a gry deblowe o godz 11.30 w Piastowie przy ul 11 Listopada 3.

 

Trzeci Turniej w ramach Grand Prix Powiatu

W sobotę, 1 lipca na kortach Piastowskiego Towarzystwa Tenisa i Bocce rozegrano trzeci Turniej w ramach Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego. Dzięki kapitanom poszczególnych grup, gry przebiegały bardzo sprawnie, w miłej i sportowej atmosferze. Najmłodszym uczestnikiem był piętnastoletni Paweł, a najstarszym Pan Zygmunt po siedemdziesiąte. Gratulacje. 

 

Filmowo o turnieju siatkówki plażowej

Amatorzy piłki siatkowej zmierzyli się ze sobą w otwartym turnieju o Puchar Prezesa MUKS Tie Break Piastów. Pogoda dopisała, a frekwencja potwierdziła zapotrzebowanie na tego rodzaju wydarzenia w okolicy. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z turnieju.

 

Podsumowanie Turnieju o Puchar Prezesa PTTiB

Przy przepięknej pogodzie, w dniach 10 i 11 czerwca, na kortach Piastowskiego Towarzystwa Tenisa i Bocce rozegrano drugi turniej z cyklu Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego. Ciekawe i zacięte mecze, co pokazują wyniki finałów toczyły się o Puchar Prezesa PTTiB. Puchary wręczali, Prezes PTTIB-P.Andrzej Makowski i v-ce Prezes P.Zbigniew Stanecki

 

Zaproszenie na turniej tenisowy - 10 czerwca

Zapraszamy, amatorsko grających w tenisa na drugi turniej z cyklu Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego, w sobotę  10 czerwca 2023 r. Zapisy do gry singlowej w kategorii OPEN i + 45 o godz 9.00, a do gry deblowej o 11.00. Tym razem gra toczyć się będzie o Puchar Prezesa PTTiB.

 

Powrót do turniejów tenisowych

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią, na kortach Piastowskiego Towarzystwa Tenisa i Bocce wznowiono turnieje tenisowe dla amatorów w ramach Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego. Przy pięknej pogodzie, w sobotę 20 maja 2023 rozegrano Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Piastowa. Rozegrano dwie kategorie singlowe, "open i +45, oraz gry deblowe.

 

 Powrót