Nasz magistrat wśród liderów informatyki

Urząd Miejski w Piastowie został nominowany do tytułu LIDER INFORMATYKI 2017 w kategorii ADMINISTRACJA PUBLICZNA - w konkursie organizowanym przez magazyn Computerworld.

„Lider Informatyki 2017” to konkurs z najdłuższą tradycją na rynku. Wyróżnia organizacje, które działają w oparciu o innowacje technologiczne. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach: bankowość i finanse, przemysł, handel i usługi, ochrona zdrowia sektor użyteczności publicznej i administracja publiczna.

Piastowski Urząd Miejski wyróżniono za wdrożenie rozwiązań przyjaznych mieszkańcom
w dostępie do usług medycznych – VisiMed (mobilny system rejestracji pacjentów przychodni SPZOZ „Piastun” z dowolnego urządzenia) oraz w usprawnieniu interwencyjnego zgłaszania awarii, usterek w mieście za pomocą aplikacji LocalSpot.
21 września 2017 r. w hotelu The Westin Warsaw podczas XXI Gali Lidera Informatyki Pani Agata Korczak Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piastowie oraz Pan Piotr Bąk z Urzędu Miejskiego w Piastowie odebrali przyznany tytuł.

Nasz Urząd, jako finalista konkursu, znalazł się w gronie takich podmiotów jak: Ministerstwo Finansów, Poczta Polska, Medicover czy Alior Bank, co jest dużym wyróżnieniem. Nagrodę główną zdobyło Ministerstwo Finansów.

Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszym wyróżnieniu: czytaj Powrót