A Wersja graficzna
A- A A+

XVII Sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Piastowie zawiadamia, że w dniu 22 października 2019 r. o godz. 17.00 w Filii Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Piastowie, ul. bł. ks. J. Popiełuszki 12 odbędzie się XVII sesja Rady Miejskiej w Piastowie.

  czytaj więcej

4,5 mln zł dotacji unijnych na projekty...

Podmioty działające w Warszawie oraz 39 gminach współpracujących ze stolicą na rzecz zintegrowanego rozwoju metropolii warszawskiej mogą starać się o środki na działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży rozwijające kompetencje i umiejętności przydatne na rynku pracy.

  czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu drogowym w dniu 6...

Szanowni Mieszkańcy Piastowa! Pragnę poinformować wszystkich Państwa, że podobnie jak w latach ubiegłych, w dniu 06 października 2019r. zorganizowany zostanie na terenie Piastowa i Pruszkowa Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy, w ramach cyklu GRAND PRIX Piastowskich Biegów Historycznych. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w biegu, a mieszkańców Piastowa do kibicowania biegaczom. Jednocześnie pragnę poinformować, że w godzinach od 10.00 d0 12.00 podczas trwania biegu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie biegu, w tym utrudnienia w kursowaniu komunikacji autobusowej.

  czytaj więcej

Wniosek o lokalizację inwestycji mieszkaniowej

Wniosek o lokalizację inwestycji mieszkaniowej – budowa budynku wielorodzinnego z garażem wielostanowiskowym – ul. Warszawska, złożony w trybie ustawy z dnia 5 lipca 2018r. o ułatwieniach w  przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących (Dz.U. z 2018r. poz.1496).

  czytaj więcej

XVI Sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Piastowie zawiadamia, że w dniu 24 września 2019 r. o godz. 18.00 w sali Rady Miejskiej w Piastowie, Al. Tysiąclecia 1 odbędzie się XVI sesja Rady Miejskiej w Piastowie.

  czytaj więcej

Przetarg - działka nr 159/3, w obrębie...

Burmistrz Miasta Piastowa ogłasza, w dniu 14.11.2019 r., o godzinie 1200,w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piastowie, przy ul. 11 Listopada 8, klatka B, w pokoju nr 7, drugi ustny przetarg nieograniczony na zbycie części nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew. nr 159/3, w obrębie 01, o powierzchni 0,0800ha, położoną w Piastowie przy ul. Prądzyńskiego.

  czytaj więcej

Nabór na kierownika projektu CUO

Dyrektor Centrum Usług Oświatowych w Piastowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: KIEROWNIK PROJEKTU Z DOFINANSOWANIEM UNIJNYM„SZKOŁA PODSTAWOWA STARTEM DO KARIERY” (praca na czas oznaczony).

  czytaj więcej

Wykaz nieruchomości lokalowych przeznaczonych do zbycia

Burmistrz Miasta Piastowa informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piastowie przy ul. 11 Listopada 8, na tablicy ogłoszeń na I piętrze, zostały wywieszone, w okresie 11.09.2019 r. –  02.10.2019 r., wykazy nieruchomości lokalowych przeznaczonych do zbycia na rzecz najemcy.

  czytaj więcej

 Powrót