A Wersja graficzna
A- A A+

Inwestycje i remonty

Nowe inwestycje miejskie

Rozpoczęcie wiosny przynosi nam początek wielu, nowych zadań inwestycyjnych w Piastowie. Ruszyły prace nad kompleksową termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w mieście Piastowie.

  czytaj więcej

Energooszczędne oświetlenie uliczne

Na terenie Piastowa rozpoczęto stopniową wymianę starego oświetlenia ulicznego. Oprawy z lampami sodowymi zostaną zastąpione oprawami LED z nowoczesnym sterowaniem polegającym m.in. na: wprowadzaniu scenariusza świecenia wraz z redukcją mocy w zależności od pory doby, alarmowaniu o awarii lampy, o uderzeniu w słup, bądź próbie kradzieży oraz geolokalizacji każdej lampy.

  czytaj więcej

Przemiany w MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ostatnich trzech latach wyraźnie zmienił swoje oblicze. Oprócz licznych zajęć sportowych, rosnącej liczby ich uczestników oraz organizacji zawodów w różnych dyscyplinach, MOSiR również zmienił swój wygląd oraz urządzono na nim nowe obiekty rekreacyjno-sportowe.

  czytaj więcej

Bieżące inwestycje miejskie - sierpień 2017

Na terenie Piastowa w różnych miejscach trwają prace inwestycyjne - mniej lub bardziej zaawansowane. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich. W końcu sierpnia rozpoczęto prace związane z przebudową ul. J. Sułkowskiego na odcinku od ulicy Żółkiewskiego do ul. E. Sowińskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Obecnie wykonywane są chodniki, krawężniki oraz podbudowa drogi.

  czytaj więcej

Park and Ride w budowie

Informujemy, że od dnia 20 września 2017 r., godz. 8.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. J. Hallera w Piastowie na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Warszawskiej, w związku z budową parkingu „Parkuj i Jedź”.

  czytaj więcej

Przebudowa ulicy J.Sułkowskiego

Pruszków, 23/08/2017 W związku z „Przebudową ul. J. Sułkowskiego na odcinku od ulicy Żółkiewskiego do ulicy Sowińskiego w Piastowie” BUD-BRUK Zakład Robót Drogowych Pruszków ul. Warzywna 16 informuje, że z dniem 28 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) godz. 10.00 zostanie zamknięty dla ruchu w/w odcinek ulicy zgodnie projektem czasowej organizacji.

  czytaj więcej

Budowa nowej sygnalizacji świetlnej w Piastowie

Rozpoczęto budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu powiatowych ulic: Bohaterów Wolności i Warszawskiej w Piastowie. Nowe światła powinny być gotowe w ciągu najbliższego tygodnia. Dzięki temu na tym skrzyżowaniu będzie bezpieczniej. Tego oczekiwali piastowianie.

  czytaj więcej

 Powrót