Inwestycje i remonty

Bieżące inwestycje miejskie - sierpień 2017

Na terenie Piastowa w różnych miejscach trwają prace inwestycyjne - mniej lub bardziej zaawansowane. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich. W końcu sierpnia rozpoczęto prace związane z przebudową ul. J. Sułkowskiego na odcinku od ulicy Żółkiewskiego do ul. E. Sowińskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Obecnie wykonywane są chodniki, krawężniki oraz podbudowa drogi.

  czytaj więcej

Park and Ride w budowie

Informujemy, że od dnia 20 września 2017 r., godz. 8.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. J. Hallera w Piastowie na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Warszawskiej, w związku z budową parkingu „Parkuj i Jedź”.

  czytaj więcej

Przebudowa ulicy J.Sułkowskiego

Pruszków, 23/08/2017 W związku z „Przebudową ul. J. Sułkowskiego na odcinku od ulicy Żółkiewskiego do ulicy Sowińskiego w Piastowie” BUD-BRUK Zakład Robót Drogowych Pruszków ul. Warzywna 16 informuje, że z dniem 28 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) godz. 10.00 zostanie zamknięty dla ruchu w/w odcinek ulicy zgodnie projektem czasowej organizacji.

  czytaj więcej

Budowa nowej sygnalizacji świetlnej w Piastowie

Rozpoczęto budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu powiatowych ulic: Bohaterów Wolności i Warszawskiej w Piastowie. Nowe światła powinny być gotowe w ciągu najbliższego tygodnia. Dzięki temu na tym skrzyżowaniu będzie bezpieczniej. Tego oczekiwali piastowianie.

  czytaj więcej

Przebudowa ul. Dąbrowskiego w Piastowie

26 czerwca br. (poniedziałek), godz. 10.00 rozpoczną się prace związane z przebudową ul. J. Dąbrowskiego na odcinku od Al. J. Piłsudskiego do ul. Al. Wojska Polskiego(wraz z budową miejsc parkingowych i odwodnienia). Na czas prac budowlanych wyżej wymieniony odcinek ul. J. Dąbrowskiego zostanie zamknięty dla ruchu.

  czytaj więcej

Inwestycje drogowe i wodociągowe - maj 2017

Zgodnie z przyjętym planem na terenie Piastowa kontynuowane są prace drogowe i wodociągowe zaplanowane do realizacji na ten rok. Jak już wcześniej informowaliśmy przebudowywane są nawierzchnie ulic: Klonowej, J. Sobieskiego, Sokolej i Łowickiej wraz z odwodnieniem. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, ulice powinny zostać przebudowane do końca lipca.  W kwietniu została przebudowana już ul. A. Asnyka na odcinku od ul. M. Reja do ul. Al. Tysiąclecia. Zaawansowane są również roboty budowlane sieci wodociągowych w piastowskich ulicach: W. Żbikowskiej, P. Wysockiego, W. Łukasińskiego oraz I. Prądzyńskiego.  Poniżej prezentujemy zdjęcia bieżących prac inwestycyjnych.

  czytaj więcej

Wiosenne prace drogowe i wodociągowe

Wraz z nadejściem wiosny widać w Piastowie trwające prace drogowe, zarówno te porządkowe po zimie, jak też budowlane. Ekipy pracujące w ulicach można spotkać w różnych częściach miasta. Oprócz łatania dziur i uprzątania ulic, rozpoczęto realizację ważnych inwestycji:

  czytaj więcej

 Powrót