A Wersja graficzna
A- A A+

Sierpniowa wymiana książek

Byliście już na naszych spotkaniach wymiankowych? Jeżeli tak, to wiecie, że warto wpaść, a jeżeli nie, najwyższy czas to nadrobić. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują!
Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.).

Zapraszamy do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piastowie, w sobotę 25 sierpnia. Czekamy od 13 do 16. Będziemy starali się zapewnić Wam fajną atmosferę, nie wypuścić Was spragnionych i z pustymi rękoma. W przypadku dobrej pogody, być może

rozstawimy się na zewnątrz , np. w parku, ale na pewno pojawi się taka informacja przy budynku MOK.

Udział w wymianie jest darmowy, ale będziemy Was zachęcać do wsparcia naszego lokalnego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Masz jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Daj im szanse na drugie życie! Zobaczysz, że mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć! Jeżeli nie są zniszczone, przynieś je ze sobą, a tyle samo (maksymalnie 10 na osobę) będziesz mógł wybrać z tego co przyniosą inni.

Ponieważ spotkanie trwa trzy godziny, warto wpaść na dłuższą chwilę, bo nowe książki mogą pojawić się w każdej chwili, a zwykle zainteresowanie nowościami jest spore i wiecznie leżeć nie będą. Zapraszajcie znajomych - im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu! Powrót