A Wersja graficzna
A- A A+

Orkiestrowe Półki do Spółki

Byliście już na naszych spotkaniach wymiankowych? Jeżeli tak, to wiecie, że warto wpaść, a jeżeli nie, najwyższy czas to nadrobić. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują!
Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.).

Tym razem nasze stoły rozstawimy w holu kina - na zaproszenie piastowskiego Sztabu WOŚP będziemy już po

raz trzeci pomagać im w zbiórce, więc można nie tylko się wymieniać, ale można też coś wybrać dla siebie z wyłożonych książek i wrzucić datek do puszki. Część tytułów trafi też na licytację, na którą już zapraszamy. Godziny jeszcze potwierdzimy: wstępnie to od 11 do 14.

Za Waszą hojność będziemy starali się też podziękować prezentami - dzięki wsparciu Urzędu Miasta mamy jeszcze trochę naszych promocyjnych koszulek, toreb i zakładek. Będziemy starali się zapewnić Wam fajną atmosferę, nie wypuścić Was głodnych, spragnionych i z pustymi rękoma.

Sztab WOŚP wraz z partnerami też przygotowuje całą masę atrakcji, więc warto wpaść na dłużej całą rodziną. Obecność już potwierdziła zaprzyjaźniona akcja Graty z Chaty.
https://www.facebook.com/events/297794040831777/

Szczegóły będziemy ogłaszać w treści wydarzenia.
Zajrzyjcie też tu https://www.facebook.com/piastowwosp/

Na czym polega nasza akcja? Na wymianie książek - sztuka za sztukę!
Masz jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Daj im szanse na drugie życie! Zobaczysz, że mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć! Jeżeli nie są zniszczone, przynieś je ze sobą, a tyle samo (maksymalnie 10 na osobę) będziesz mógł wybrać z tego co przyniosą inni. Pomysł akcji społecznej zrodził się w szeregach Stowarzyszenie Możesz dziś gromadzi wolontariuszy nawet spoza Piastowa. To właśnie w naszym mieście chcemy jednak działać.

Ponieważ spotkanie trwa trzy-cztery godziny, warto wpaść na dłuższą chwilę, bo nowe książki mogą pojawić się w każdej chwili, a zwykle zainteresowanie nowościami jest spore i wiecznie leżeć nie będą. Zapraszajcie znajomych - im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu!


 Powrót