FILMOWY PIASTÓW

Sortuj po:


Test Coopera w Piastowie

25 marca 2017 r. w Piastowie odbyła się kolejna edycja Testu Coopera. Zapraszamy na relację filmową przygotowaną przez Telewizję Kablową TEL-KAB.

  czytaj więcej

Dni Piastowa 2017

Zapraszamy na relację filmową z obchodów Dni Piastowa 2017. Materiał filmowy przygotowała Telewizja Kablowa TEL-KAB.

  czytaj więcej

Piastowskie Archiwum Miejskie - relacja filmowa

1. Na podstawie Uchwały Nr XX/132/2016 Rady Miejskiej w Piastowie z dnia 26 kwietnia 2016 roku – w sprawie likwidacji zakładu budżetowego tj. Zarząd Budynków Komunalnych w celu jego przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Uchwały Nr XXII/156/2016 Rady Miejskiej w Piastowie z dnia 20 czerwca 2016 roku – w sprawie zmiany Uchwały nr XX/132/2016 z dnia 26 kwietnia 2016 roku w sprawie likwidacji zakładu budżetowego  Zarządu Budynków Komunalnych w celu jego przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

  czytaj więcej

Koncert Noworoczny w SP1

Zapraszamy na reportaż z Koncertu Noworocznego w Szkole Podstawowej nr 1. Wydarzenie odbyło się na terenie Szkoły w dniu 26 stycznia 2017 roku.

  czytaj więcej

Jubileusz Stowarzyszenia Możesz

13 stycznia Stowarzyszenie "Możesz" obchodziło karnawałowo dziesięciolecie swojej działalności. Zapraszamy na film przybliżający kluczowe projekty organizacji pożytku publicznego działającej na terenie Piastowa. 

  czytaj więcej

Halowy turniej młodziczek

14 stycznia 2017 r. rozegrano w Piastowie Turniej Finałowy Halowych Mistrzostw Mazowsza Piłki Nożnej Kobiet kat. Młodziczek U-13.Relację przygotował TEL-KAB.

  czytaj więcej

Filmowa rozmowa o sztuce

Zapraszamy na relację filmową z wydarzenia organizowanego przez grupę The Project. Kolejne, artystyczne spotkanie "Porozmawiajmy o sztuce" odbyło się 24 września w Miejskim Ośrodku Kultury. Następne już wkrótce w Piastowie.

  czytaj więcej

Bieg w Piastowie

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Biegu Pamięci Powstańczej Warszawy, zorganizowanego 2 października w Piastowie. Materiał zrealizował patron medialny wydarzenia: TEL-KAB Telewizja Kablowa Pruszków .

  czytaj więcej

 Powrót