A Wersja graficzna
A- A A+

FILMOWY PIASTÓW

Sortuj po:


Filmowe podsumowanie kadencji

Zapraszamy na filmowe podsumowanie mijającej kadencji 2014-2018. W krótkim filmie m.in. informacje o zrealizowanych inwestycjach, remontach, pozyskanych dofinansowaniach oraz planach na przyszłość.

  czytaj więcej

Koncert Noworoczny 2018

11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się tradycyjny Koncert Noworoczny. Zapraszamy na relację filmową z wydarzenia, które było także okazją do podsumowania lokalnego projektu wsparcia mieszkanki naszego miasta, Anny Ługowskiej.

  czytaj więcej

Pomnik Popiełuszki w Piastowie

33 lata minęły od dnia męczeńskiej śmierci Kapelana Solidarności Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. W hołdzie dla Jego niezłomności i odwagi w niedzielę 22 października u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i Ks. J. Popiełuszki w Piastowie uroczyście odsłonięto i poświęcono pomnik Kapelana.

  czytaj więcej

Plany budowy filii naszej przychodni

Od kilkunastu miesięcy Piastów przygotowuje się do wybudowania po północnej stronie miasta nowoczesnej filii piastowskiego zakładu opieki zdrowotnej „Piastun”. Obiekt powstanie przy Al. J. Piłsudskiego.

  czytaj więcej

Pomoc dla naszych kotów

Zapraszamy na film dedykowany Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Oddział TOZ Piastów, które w sposób szczególny sprawuje opiekę nad bezdomnymi kotami. Więcej informacji o organizacji i pomocy jej podopiecznym na stronie http://www.piastow.toz.pl/

  czytaj więcej

Bezpieczny Pies w Piastowie

Od ponad dwóch miesięcy działa w naszym mieście Piastowskie Stowarzyszenie Bezpieczny Pies. Zapraszamy na materiał filmowy, w którym poznają państwo osoby zaangażowane w pomoc czworonogom a także dowiedzą się jak można im pomóc w codziennym działaniu. 

  czytaj więcej

MKS Piast Piastów - sezon 2016/2017

22 czerwca społeczność MKS Piast Piastów podsumowała wspólnie sportowy sezon 2016/2017. Przybliżamy filmowo osiągnięcia naszego piastowskiego klubu. Więcej informacji o jego działalności na stronie www.mkspiast.pl . Do zobaczenia na stadionie!

  czytaj więcej

 Powrót