A Wersja graficzna
A- A A+

Tagi

Dyskusyjny Stramer

Miejska Bibliotek Publiczna w Piastowie, zaprasza wszystkich chętnych na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Będziemy omawiać książkę Mikołaja Łozińskiego "Stramer", która przedstawia pełny obraz przedwojennej i wojennej rzeczywistości.

  czytaj więcej

Bez chemii na drodze - kolejne informacje...

W ramach prowadzonej kampanii społecznej „Bez chemii na drodze” adresowanej do użytkowników dróg, zachęcamy do obejrzenia konferencji prasowej. Zawiera ona informacje o problemie bezpieczeństwa drogowego w związku z poruszaniem się po drodze po zażyciu alkoholu, narkotyków czy leków bez recepty.

  czytaj więcej

Badanie preferencji komunikacyjnych

BADANIE PREFERENCJI KOMUNIKACYJNYCH MIESZKAŃCÓW POWIATU PRUSZKOWSKIEGO Szanowni Państwo, w związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem całego powiatu oraz różnymi potrzebami mieszkańców związanymi z przemieszczaniem się, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety online dotyczącej określenia preferencji komunikacyjnych. Zebrane odpowiedzi pozwolą w przyszłości lepiej planować rozwój transportu w naszym powiecie. Ankietę można wypełniać do piątku, 6 listopada 2020 r. Przewidywany czas wypełnienia ankiety ok. 5 minut

  czytaj więcej

Informacja o działaniu GKRPA oraz PIK

Szanowni Państwo, w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną przypominamy, iż w celu skontaktowania się z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Punktem Interwencji Kryzysowej należy  dzwonić pod niżej wskazane numery telefonów:

  czytaj więcej

O zielonym ładzie w miastach na seminarium...

Budowa potencjału wewnętrznego miast poprzez zintegrowane zarządzanie środowiskiem, energią i odpadami będzie tematem kolejnego bezpłatnego seminarium online w ramach Forum Rozwoju Lokalnego. X seminarium online pt. „ Transformacja miast w kierunku Zielonego Ładu. Budowa potencjału wewnętrznego miast poprzez zintegrowane zarządzanie środowiskiem, energią i odpadami” odbędzie się 22 października br.

  czytaj więcej

Główny księgowy CUO - ogłoszenie

Centrum Usług Oświatowych jest samodzielną jednostką organizacyjną i budżetową Miasta Piastowa powołaną do obsługi ekonomiczno-administracyjnej placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Piastów. Do zadań Centrum należy w szczególności prowadzenie wspólnej obsługi finansowo-księgowej placówek oświatowych, w oparciu o jednostkowe plany finansowe tych jednostek.

  czytaj więcej

Zmiana sposobu pracy i obsługi interesantów

W związku z rosnącą liczbą osób zakażonych wirusem COVID-19 (tzw. koronawirus), w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Piastowa oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Piastowie, od dnia 8 października 2020 roku do odwołania, ponownie Burmistrz Miasta Piastowa zarządził ograniczenia w  sposobie obsługi interesantów w budynkach Urzędu.

  czytaj więcej

Pod biało-czerwoną - zbieramy głosy dla Piastowa

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. 

  czytaj więcej

 Powrót