Tagi

Nadzwyczajna LXXIII sesja Rady Miejskiej - 6...

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piastowie zawiadamia, że w dniu 6 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piastowie, Al. Tysiąclecia 1 odbędzie się Nadzwyczajna LXXIII sesja Rady Miejskiej w Piastowie. Projekt porządku obrad: 1. Otwarcie LXXIII sesji Rady Miejskiej w Piastowie i stwierdzenie quorum. 2. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Budżetową Miasta Piastowa na 2023 rok. 3. Zamknięcie obrad LXXIII sesji Rady Miejskiej w Piastowie. Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piastowie /-/ Agata Korczak Materiały na sesję dostępne są także w BIP-ie pod linkiem: https://bip.piastow.pl/nadzwyczajna-lxxiii-sesja-r...

 

Współpraca Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im....

28 listopada 2023 r. Dyrektor Hanna Babikowska i Jego Magnificencja dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH - Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w obecności Zastępcy Burmistrza Miasta Piastowa, Marii Makowskiej oraz przedstawicieli uczniów z klas IB podpisali umowę patronacką Uczelni nad klasami z programem matury międzynarodowej w naszym Liceum.

 

Spotkanie rocznicowe piastowskich Wspólnot Anonimowych Alkoholików oraz...

W sobotę 25 listopada 2023 r.,w Szkole Podstawowej nr 5 w Piastowie przy ul. Pułaskiego 5/8, odbyło się spotkanie rocznicowe trzech piastowskich Wspólnot Anonimowych Alkoholików, w tym grupy „Piast” (XXXII rocznica), „Wszechświat” (XXII rocznica) oraz „Wszechświat II” (XIV rocznica), a także Grupy Rodzinnej Al-Anon (XX rocznica).

 

„Zdrowa Niedziela” – podaruj sobie „życiowy” prezent...

Weź udział w powiatowej akcji „Zdrowa Niedziela” – podaruj sobie „życiowy” prezent na Święta! Zapraszamy wszystkich Mieszkańców powiatu pruszkowskiego na największą w tym roku, mikołajkową akcję „Zdrowa niedziela”. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia w godz. 10:00 – 14:00 na terenie parafii św. Kazimierza w Pruszkowie.

 

Wspólnie dbamy o środowisko!

Pod koniec października br. pracownicy Urzędu Miejskiego w Piastowie przeprowadzili w Szkole Podstawowej nr 1 w Piastowie w klasach 3a, 3b, 3c zajęcia na temat ochrony środowiska i segregacji odpadów. Lekcja była edukacją dla dzieci jak dbać o Planetę , która  jest naszym domem i na jej stan ma wpływ każdy z nas!  Nie myślmy tylko o sobie! Odpady, które zostały wcześniej posegregowane, łatwiej jest poddać recyklingowi, ułatwiamy więc pracę innym. Ponadto przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska i jakości życia przyszłych pokoleń. 

 

 Powrót