GALERIA

Piknik z okazji Dnia Dziecka - fotogaleria

Bieg przedszkolaka, występy sceniczne, gry i zabawy ruchowe, animacje i stoiska partnerskie - to wybrane punkty programowe tegorocznego pikniku rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia, które odbyło się 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Piastowie.

 

Bieg Monte Cassino - fotorelacja

21 maja w Piastowie odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. Tym razem zawodnicy wystartowali w Biegu Monte Cassino na dystansie 1944 m. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Bieg Katyński - podsumowanie i galeria

16 kwietnia na Stadionie Miejskim w Piastowie wystartowało kolejne wydarzenie w ramach Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Dodatkowe informacje i wyniki dostępne na stronie: www.mosir.piastow.pl

 

Bieg Obrońców Ojczyzny - fotogaleria z edycji...

11 września na Stadionie Miejskim w Piastowie wystartowała kolejna edycja Biegu Obrońców Ojczyzny na dystansie 1939 m. Mimo deszczowej pogody udało się przeprowadzić starty biegów dla dzieci i dla dorosłych. Przedstawiamy zawodników, którzy zdobyli miejsca na podium w danych klasyfikacjach.

 

 Powrót