GALERIA

Fotogaleria na majówkę

Jeszcze chwilę czekamy, aż w pełni się zazieleni. Przed nami pierwsza majówka w Piastowie, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Święto Konstytucji 3-go Maja. Zapraszamy na spacer!

 

Orszak Trzech Króli 2020 - fotogaleria

Fotorelacja z Orszaku Trzech Króli zorganizowanego w Piastowie 6 stycznia 2020 r. W tym roku trasa ulicami: J. Hallera, Lwowską, Skargi, Słowiańską i Al. Krakowską do Parafii Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Ewy Milun-Walczak, oraz Anny Bartnickiej.

 

Jarmark Bożonarodzeniowy - fotogaleria

Zapraszamy na fotorelacje z Jarmarku zorganizowanego 15 grudnia na terenie targowiska miejskiego w Piastowie. W programie m.in. kiermasze, występy zespołów Zaranok (Białoruś) i Białopotocanie (Pieniny), Chóru z Parafii Św. Michała Archanioła (Piastów) oraz Marka Skomorowskiego (Boćki), wspólne kolędowanie z naszymi Radnymi.

 

Listopadowy finisz

Bieg Niepodległości przeprowadzony 10 listopada, zakończył tegoroczną edycję Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. W niedzielne popołudnie mieliśmy okazję nagrodzić najlepszych zawodników finałowego startu na dystansie 5 km, jak i całego cyklu.

 

 Powrót