GALERIA

Bieg Obrońców Ojczyzny - fotogaleria z edycji...

11 września na Stadionie Miejskim w Piastowie wystartowała kolejna edycja Biegu Obrońców Ojczyzny na dystansie 1939 m. Mimo deszczowej pogody udało się przeprowadzić starty biegów dla dzieci i dla dorosłych. Przedstawiamy zawodników, którzy zdobyli miejsca na podium w danych klasyfikacjach.

 

Bieg Solidarności - fotogaleria z edycji 2022

28 sierpnia ze startem i metą na Stadionie Miejskim w Piastowie zorganizowano Bieg Solidarności. Odrębnie została przeprowadzona rywalizacja dzieci oraz dorosłych na dystansie 1980 m. Prezentujemy najlepszych zawodników w regulaminowych klasyfikacji.

 

Bieg Monte Cassino - fotogaleria z edycji...

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych już prawie na półmetku. W minioną niedzielę (15.05) przeprowadzono Bieg Monte Cassino na dystansie 1944 m ze startem i metą na Stadionie Miejskim. Poniżej przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

 

Dni Piastowa’22 na 70-lecie praw miejskich

Tegoroczne obchody święta naszego miasta zainaugurowały rozgrywki sportowe: w niedzielę 1 maja były to biegi Konstytucji 3 Maja, zorganizowane w ramach cyklu Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych oraz następnego dnia rozgrywki plażowej piłki siatkowej, turnieje młodych piłkarzy, zawody na ergometrze wioślarskim i turniej bocce. Na stadionie miejskim zaprezentowały swoja aktywność organizacje pozarządowe realizujące m.in.zadania zlecone w ramach dorocznego konkursu grantowego samorządu naszego miasta. 2 maja to Dzień Flagi RP.

 

 Powrót