A Wersja graficzna
A- A A+

GALERIA

Jarmark Bożonarodzeniowy - fotogaleria

Zapraszamy na fotorelacje z Jarmarku zorganizowanego 15 grudnia na terenie targowiska miejskiego w Piastowie. W programie m.in. kiermasze, występy zespołów Zaranok (Białoruś) i Białopotocanie (Pieniny), Chóru z Parafii Św. Michała Archanioła (Piastów) oraz Marka Skomorowskiego (Boćki), wspólne kolędowanie z naszymi Radnymi.

  czytaj więcej

Listopadowy finisz

Bieg Niepodległości przeprowadzony 10 listopada, zakończył tegoroczną edycję Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. W niedzielne popołudnie mieliśmy okazję nagrodzić najlepszych zawodników finałowego startu na dystansie 5 km, jak i całego cyklu.

  czytaj więcej

Bieg Obrońców Ojczyzny 1939 - fotogaleria

Fotogaleria z Biegu Obrońców Ojczyzny 1939, zorganizowanego w Piastowe w dniu 1 września. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piastowie. Dystans 1939 metrów (bieg dzieci i bieg dorosłych). Po zakończeniu wydarzenia sportowego przedstawiciele władz samorządowych i sportowcy złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym żołnierzy z naszego miasta poległym w walce z okupantem w latach 1939-1945.

  czytaj więcej

Piastowskie obchody 75 rocznicy Powstania Warszawskiego

1 sierpnia, w godz. "W", przy dźwięku syren alarmowych społeczność piastowska oddała cześć Bohaterom Powstania Warszawskiego. PIASTÓW PAMIĘTA. PIASTÓW NIGDY NIE ZAPOMNI. Relacja z piastowskich obchodów 75. rocznicy Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia TUTAJ

  czytaj więcej

Bieg Katyński - fotorelacja

Zapraszamy na fotorelację z Biegu Katyńskiego, który przeprowadzono w Piastowie 17 lutego 2019 r. Wydarzenie zainaugurowało nowy sezon Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. Więcej informacji o całym cyklu na stronie organizatora: www.mosir.piastow.pl

  czytaj więcej

Fotorelacja z Orszaku Trzech Króli

Już po raz czwarty ulicami Piastowa przeszedł Orszak Trzech Króli. Zapraszamy na fotorelację z radosnego pochodu, który tym razem przeszedł ulicami: 11-go Listopada, Harcerską, E. Orzeszkowej do Parafii św. Michała Archanioła. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Nasz Piastów.

  czytaj więcej

 Powrót