A Wersja graficzna
A- A A+

GALERIA

Orszak Trzech Króli 2020 - fotogaleria

Fotorelacja z Orszaku Trzech Króli zorganizowanego w Piastowie 6 stycznia 2020 r. W tym roku trasa ulicami: J. Hallera, Lwowską, Skargi, Słowiańską i Al. Krakowską do Parafii Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Ewy Milun-Walczak, oraz Anny Bartnickiej.

  czytaj więcej

Jarmark Bożonarodzeniowy - fotogaleria

Zapraszamy na fotorelacje z Jarmarku zorganizowanego 15 grudnia na terenie targowiska miejskiego w Piastowie. W programie m.in. kiermasze, występy zespołów Zaranok (Białoruś) i Białopotocanie (Pieniny), Chóru z Parafii Św. Michała Archanioła (Piastów) oraz Marka Skomorowskiego (Boćki), wspólne kolędowanie z naszymi Radnymi.

  czytaj więcej

Listopadowy finisz

Bieg Niepodległości przeprowadzony 10 listopada, zakończył tegoroczną edycję Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. W niedzielne popołudnie mieliśmy okazję nagrodzić najlepszych zawodników finałowego startu na dystansie 5 km, jak i całego cyklu.

  czytaj więcej

Bieg Obrońców Ojczyzny 1939 - fotogaleria

Fotogaleria z Biegu Obrońców Ojczyzny 1939, zorganizowanego w Piastowe w dniu 1 września. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piastowie. Dystans 1939 metrów (bieg dzieci i bieg dorosłych). Po zakończeniu wydarzenia sportowego przedstawiciele władz samorządowych i sportowcy złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym żołnierzy z naszego miasta poległym w walce z okupantem w latach 1939-1945.

  czytaj więcej

Piastowskie obchody 75 rocznicy Powstania Warszawskiego

1 sierpnia, w godz. "W", przy dźwięku syren alarmowych społeczność piastowska oddała cześć Bohaterom Powstania Warszawskiego. PIASTÓW PAMIĘTA. PIASTÓW NIGDY NIE ZAPOMNI. Relacja z piastowskich obchodów 75. rocznicy Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia TUTAJ

  czytaj więcej

 Powrót