A Wersja graficzna
A- A A+

Zaproszenie na szkolenie z JPK VAT dla mikroprzedsiębiorców.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pruszkowie, serdecznie zaprasza mikroprzedsiębiorów do wzięcia udziału w listopadowych otwartych, bezpłatnych szkoleniach z zakresu tworzenia i przesyłania plików Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT. Szkolenia prowadzone będą  przez pracowników tutejszego urzędu.

Od 1 stycznia 2018 r. ok. 1,5 mln przedsiębiorców dołączy do grona podatników VAT, którzy mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT ( rejestru sprzedaży i zakupów VAT ) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT ( JPK_VAT ). Obejmuje on zestaw informacji o zakupach i sprzedaży za dany okres, a dane do jego utworzenia są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa.

Szkolenia odbywać będą się co wtorek przez cały listopad 2017 roku.

Bezpłatne szkolenia nt.” Tworzenia i przesyłania JPK _VAT” przeprowadzi ekspert Urzędu Skarbowego w Pruszkowie w dniach: 07.11, 14.11, 21.11, 28.11 , w godzinach 11°° – 13°° w siedzibie Urzędu Skarbowego w Pruszkowie, ul. Staszica 1,  w sali 313 na III piętrze. 

Dodatkowo omówione zostaną aktualne struktury Krajowej Administracji Skarbowej.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać telefonicznie pod nr tel. 22 738-07-23.
 Powrót