Zaproszenie na konferencję otwierającą projekt - aktualizacja

Zaproszenie na konferencję otwierającą projekt pn: Utworzenie zielono-niebieskiej infrastruktury w Mieście Piastów, realizowany przez Miasto Piastów ze środków mechanizm finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach Programu Środowisko, energia i zmiany klimatu, łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków.

Szanowni Państwo,

Miasto Piastów, Polskie Stowarzyszenie „Dachy Zielone” oraz Norweskie Stowarzyszenie na rzecz Zielonej Infrastruktury (NFGI) mają zaszczyt zaprosić na konferencję otwierającą pod tytułem:

ZIELONO – NIEBIESKA INFRASTRUKTURA JAKO NARZĘDZIE MIAST
DO ZAPOBIEGANIA ORAZ WALKI Z NIEKORZYSTNYMI ZMIANAMI KLIMATU

Konferencja odbędzie się 26.05.2022 w godz. 10.00-15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie
sala kina „Baśń”  ul. Warszawska 24, 05-820 Piastów koło Warszawy.

Organizatorzy: Miasto Piastów wraz z Partnerami przewiduje również możliwość udziału online i oglądania konferencji na żywo
za pośrednictwem internetu. W ramach wydarzenia zostaną wygłoszone referaty dotyczące problematyki wykorzystania zielono-niebieskiej infrastruktury w procesach mitygacji i adaptacji do zmian klimatu, retencjonowania wód opadowych oraz roli zielonych dachów i żyjących ścian jako narzędzi wykorzystywanych w tych działaniach.

Prelegentami konferencji będą przedstawiciele partnerów projektu: Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone” oraz Norweskiego Stowarzyszenia na rzecz Zielonej Infrastruktury (NFGI).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zarejestruj się: https://konferencje.psdz.pl/konferencja-otwierajac...

Do pobrania: szczegółowy program konferencji


 Powrót