Twoje zdjęcie dla Świetlnego Piastowa

Nasz świetlny napis PIASTÓW zlokalizowany obecnie przy rondzie u zbiegu ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego zostanie poddany wkrótce niezbędnym pracom serwisowym. Korzystając z tej okazji planowana jest także aktualizacja zdjęć, które stanowią jego bardzo ważny element. Zapraszamy Państwa do współpracy przy powstaniu nowego projektu i przekazywania własnych, piastowskich fotografii.

Twoje zdjęcie dla Świetlnego Piastowa!

- Chcemy pokazać poprzez zupełnie nowe zdjęcia na napisie, jak wiele zmieniło się w naszym mieście. Zależy nam, aby to właśnie mieszkańcy podzieli się z nami swoimi fotografiami, spośród których jury wybierze najciekawsze, które finalnie zobaczymy na instalacji – mówi Grzegorz Szuplewski, burmistrz Miasta Piastowa.

Dołącz do Świetlnego Piastowa!

Akcja „Świetlny Piastów” to szansa dla każdego amatora fotografii na dołączenie do ww. projektu. Aby wziąć w nim udział wystarczy przekazać 1-5 zdjęć własnego autorstwa przybliżających nasze miasto: życie codzienne, charakterystyczne miejsca, lokalne wydarzenia itp. Po zebraniu materiałów zdjęciowych komisja - złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta oraz wykonawcy projektu Firmy Multidekor - dokona selekcji fotografii, które pojawią się na odświeżonym napisie. Autorzy wybranych zdjęć - które trafią na świetlny Piastów – otrzymają podziękowania i upominki ufundowane przez organizatorów akcji.

Termin nadesłania prac: przedłużony do 31 października 2021
Konkursowy adres kontaktowy: foto@piastow.pl
Informacje techniczne oraz zasady udziału w akcji dostępne w zawartym regulaminie i jego załącznikach.

Zapraszamy do udziału!


 Powrót