Odpowiedzi

Umorzenie

Kategoria: sprawy różne Autor: Anna ZamiecińskaPytanie z dnia 25.07.2017 r. Pytanie: Panie Burmistrzu dlaczego Pan umorzył swoim zarządzeniem 63 454,61 zł. spółce PPUK za podatek za rok 2017. Przecież rok się jeszcze nie skończył.

  czytaj więcej

Parkujące samochody

Kategoria: remonty i inwestycjeAutor: Roman WierciochPytanie z dnia 26.06.2017 r. Pytanie: 1. Czy osoby parkujące samochody przy "Biedronce" oraz na parkingu SM w Piastowie mogą liczyć na załatanie dziur na drodze dojazdowej do parkingu? Dziury są 10 m od ul. Wysockiego a teren w gestii UM.

  czytaj więcej

Komunikacja zastępcza

Kategoria: komunikacja Autor: Sylwia ZielińskaPytanie z dnia 21.06.2017 r. Pytanie: Witam, Rozumiem, że zorganizowanie komunikacji zastępczej na czas remontu kolejowego to sprawa PKP.

  czytaj więcej

Remont kolejowy

Kategoria: komunikacjaAutor: Sylwia ZielińskaPytanie z dnia 30.05.2017 r. Pytanie: Czy w związku z planowanym remontem kolejowym można zorganizować w Pruszkowie, Piastowie, Malichach, Ursusie Północnym system rowerowy Verturillo i wydłużyć składy kolejki WKD w tym okresie?

  czytaj więcej

Odśnieżanie ulicy SŁOWACKIEGO

Autor: Regina CzerniakowskaPytanie z dnia 12.01.2017 r. Pytanie: Dzien dobry, jestem mieszkanka ulicy J.Słowackiego 26A w Piastowie. Piszę w imieniu mieszkanek tej części ulicy.

  czytaj więcej

Dekoracje świąteczne

Kategoria: sprawy różneAutor: Agata SadowskaPytanie z dnia 22.12.2016 r. Pytanie: SZANOWNY PANIE BURMISTRZU OD KILKU LAT OBSERWUJE DEKORACJE SWIĄTECZNA NASZEGO MIASTA PIASTOWA NAPRAWDĘ ROBI DUŻE WRAŻENIE , ALE TYLKO CENTRU JEST TAK PIĘKNIE OŚWIETLONE.

  czytaj więcej

Odbiór śmieci

Kategoria: sprawy różne Autor: Agnieszka WolszczakPytanie z dnia 07.12.2016 r. Pytanie: Dlaczego mieszkańcy ul.B.Prusa 1B i 1C od pewnego czasu (a ściślej od miesiąca) nie są obsługiwani przez firmę MZO Pruszków, która nagle zaczęła mieć problemy z odbiorem śmieci .Proszę o interwencję.

  czytaj więcej

Oświetlenie uliczne

Kategoria: sprawy różneAutor: Marek KubickiPytanie z dnia 30.11.2016 r. Pytanie: Pragnę zauważyć, że od momentu zmiany czasu, oświetlenie uliczne sektora ulic: Brzozowa, Sosnowa, Różana, Jaśminowa, Klonowa oraz Plac Słoneczny zapala się dopiero o godz. 16:45, a do tego czasu na wymienionych ulicach jest ciemno. Sytuacja jest dość kłopotliwa dla mieszkańców ponieważ w tym rejonie są prowadzone prace ziemne przez MPWiK i wykopy choć zabezpieczone to przy ciemnościach są zagrożeniem dla pieszych i kierowców. Uprzejmie proszę o doprowadzenie zmiany włączania oświetlenia ulicznego dla uniknięcia ewentualnego nieszczęścia.

  czytaj więcej

Wyniki z testu angielskiego

Kategoria: oświataAutor: Maciej MakowskiPytanie z dnia 5.12.2016 r. Pytanie: witam, kiedy i gdzie beda ogloszone wyniki z testy angielskiego ktory byl 23.11.2016 ? dziekuje maciej

  czytaj więcej

Czwarte klasy

Kategoria: oświata Autor: Aneta MajewskaPytanie z dnia 27.11.2016 r. Pytanie: Dzień dobry, czy w gimnazjum/szkole podstawowej nr 3 przy al. Tysiąclecia będą organizowane w roku szkolnym 2017/2018 czwarte klasy szkoły podstawowej? Kiedy ewentualnie można spodziewać się planu rejonizacji? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  czytaj więcej

Remont ulicy Żbikowskiej

Kategoria: remonty i inwestycje Autor: Aneta W.Pytanie z dnia 7.11.2016 r. Pytanie: kiedy będzie planowany remont ul Żbikowskiej wiecznie zalanej wodą, dziurawej z krzywym chodnikiem na którym można połamać nogi???? co to za gospodarz miasta, który ma wszystko w d...

  czytaj więcej

Sezon grzewczy

Kategoria: sprawy różne Autor: Cezary DomagalskiPytanie z dnia 9.10.2016 r. Pytanie: Witam , Mamy jesień , a w Piastowie jak co roku zaczął się sezon ogrzewania domów plastikami i innymi dobrami wydzielającymi podczas spalania smród .

  czytaj więcej

 Powrót