A Wersja graficzna
A- A A+

Wymień książkę

5 lat działania naszej akcji społecznej i nie mamy dość. Byliście już na naszych spotkaniach wymiankowych? Jeżeli tak, to wiecie, że warto wpaść, a jeżeli nie, najwyższy czas to nadrobić. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują! Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.).

Zapraszamy do holu Kina w MOK w Piastowie, w niedzielę 17 lutego (wybraliście niedzielę, więc niestety tym razem biblioteka nie może nam pomóc), ale dzięki życzliwości Dyrekcji Ośrodka Kultury ponownie pojawimy się w holu kina. Czekamy od 12 do 15.00. Będziemy starali się zapewnić Wam fajną atmosferę, nie wypuścić Was spragnionych i z pustymi rękoma.


Udział w wymianie jest darmowy, ale być może pojawi się okazja do wsparcia jakiejś akcji charytatywnej - pewnie na rzecz zwierząt.

Masz jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Daj im szanse na drugie życie! Zobaczysz, że mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć! Jeżeli nie są zniszczone, przynieś je ze sobą, a tyle samo (maksymalnie 10 na osobę) będziesz mógł wybrać z tego co przyniosą inni.
Ponieważ spotkanie trwa prawie trzy godziny, warto wpaść na dłuższą chwilę, bo nowe książki mogą pojawić się w każdej chwili, a zwykle zainteresowanie nowościami jest spore i wiecznie leżeć nie będą.
Zapraszajcie znajomych - im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu!


 Powrót