A Wersja graficzna
A- A A+

Półki do Spółki - piąte urodziny!

Nasza akcja społeczna świętuje już 5 rok działania. Zaczynaliśmy od kilkunastu książek na stole, teraz mamy kilkaset. Na czym polegają Półki do Spółki? Zapraszamy do wymieniania się książkami - tyle ile przyniesiesz (maks 10 na osobę), możesz też wybrać dla siebie.

Zapraszamy stałych bywalców i zupełnie nowe osoby, które kochają książki. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują! Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.).
Możemy pogadać, zerkać na to co przyniosą inni, warto po prostu zostać chwilę dłużej, bo zawartość stołu wciąż się może zmieniać.

Tym razem spotkanie dość wyjątkowe bo świętujemy 5 rocznicę powstania naszej inicjatywy. Będą więc niespodzianki i prezenty.

Będziemy dzięki gościnności naszej biblioteki i Miejskiego Ośrodka Kultury w przestrzeni pomiędzy kinem a biblioteką. Warto więc zajrzeć na dłużej, a my zrobimy herbatę i damy coś do przegryzienia. Spotkanie jest darmowe, nie pobieramy żadnych dotacji, nie zarabiamy na tym, po prostu kochamy książki :)

Czekamy od 13 do 16.

Masz jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Daj im szanse na drugie życie! Zobaczysz, że mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć!
Zapraszajcie znajomych - im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu!

Pomysłodawcami projektu Półki do Spółki byli członkowie Stowarzyszenie Możesz z Piastowa, ale od dłuższego czasu w organizację zaangażowanych jest spora grupa ludzi dobrej woli nie tylko z naszego miasta, ale i z Warszawy. Chcemy jednak by Półki do Spółki kojarzone były właśnie z Piastowem, bo tu zrodziła się ta inicjatywa.


 Powrót