A Wersja graficzna
A- A A+

Majowa wymiana książek

Czy jest jeszcze w Piastowie ktoś kto nie słyszał o Społecznej Akcji Półki do Spółki? To jest okazja wpaść na najbliższe spotkanie. Dwie godziny wymieniania się książkami i aż 4 godziny (równolegle) grania w planszówki - zaprasza Piastowski Klub Planszówkowy - PKP . Wszystko w jednym miejscu: na naszym miejskim stadionie w budynku MOSiR.

Na czym polegają polegają nasze spotkania wymiankowe? Zapraszamy do wymieniania się książkami - tyle ile przyniesiesz (maks 10 na osobę), możesz też wybrać dla siebie. Nie znajdziesz dla siebie tyle samo - dostaniesz kupony ważne na kolejnych spotkaniach!

Zapraszamy stałych bywalców i zupełnie nowe osoby, które kochają książki. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują! Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.).
Możemy pogadać, zerkać na to co przyniosą inni, warto po prostu zostać chwilę dłużej, bo zawartość stołu wciąż się może zmieniać.

Tym razem spotkanie połączone z możliwością pogrania w planszówki! Dlatego MOSiR Piastów gdzie jest więcej miejsca, a dyrekcja i władze miasta bardzo życzliwie nam je udostępniają. Zapraszamy więc na wymiankę książek od 14 do 16, a Piastowski Klub Planszówkowy - PKP zaprasza od 14 do 18 na gry. Wybierzcie się całą rodzinką, zabierzcie znajomych na spacer - im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu!

Warto więc zajrzeć na dłużej, zagrać w coś, a my zrobimy herbatę i damy coś do przegryzienia. Spotkanie jest darmowe, nie zarabiamy na tym, po prostu kochamy książki i gry :)
Na mapie Piastowa wystarczy znaleźć stadion miejski - tuż obok dworca PKP).
Czekamy od 14 do 16.


 Powrót