A Wersja graficzna
A- A A+

GALERIA

Fotorelacja z Orszaku Trzech Króli

Już po raz czwarty ulicami Piastowa przeszedł Orszak Trzech Króli. Zapraszamy na fotorelację z radosnego pochodu, który tym razem przeszedł ulicami: 11-go Listopada, Harcerską, E. Orzeszkowej do Parafii św. Michała Archanioła. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Nasz Piastów.

  czytaj więcej

Piknik z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na Stadion Miejski w Piastowie licznie przybyli mali piastowianie wraz z opiekunami by wspólnie świętować Dzień Dziecka. Wszyscy z radością korzystali z przygotowanych atrakcji – dmuchane zjeżdżalnie, tor cartingowy, bramka zręcznościowa, basen z piłkami, malowanie buziek, szereg konkursów z nagrodami, pokaz wozu bojowego zorganizowany przez OSP Piastów, miasteczko harcerskie, wystawa pojazdów z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie, mistrzostwa dzieci i młodzieży w ergometrach i wiele innych.

  czytaj więcej

Bieg Niepodległości w Piastowie

Za nami ostatni akcent inauguracyjnej edycji Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. Na starcie rozegranego 12 listopada - po raz pierwszy w Piastowie - Biegu Niepodległości stanęły 74 osoby.

  czytaj więcej

Odsłonięcie pomnika Ks. J. Popiełuszki

33 lata minęły od dnia męczeńskiej śmierci Kapelana Solidarności Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. W hołdzie dla Jego niezłomności i odwagi w niedzielę 22 października u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i Ks. J. Popiełuszki w Piastowie uroczyście odsłonięto i poświęcono pomnik Kapelana.

  czytaj więcej

II Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy - fotogaleria

Pozytywna energia, uczciwa i zdrowa rywalizacja, historia, patriotyzm oraz pamięć o żołnierzach i ludności cywilnej Powstańczej Warszawy – wszystko to połączyło prawie 130 uczestników II Biegu Pamięci Powstańczej Warszawy, który w minioną niedzielę odbył się w Piastowie - na dystansie 4 i 8 km.

  czytaj więcej

 Powrót