FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Rozwój terenów zieleni

Miasto Piastów realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn: „Poprawa jakości środowiska w Mieście Piastowie poprzez rozwój terenów zieleni”.Celem projektu jest ograniczenie poziomu zanieczyszczenia środowiska w Piastowie poprzez zwiększenie terenów zielonych. Dofinansowanie projektu z UE: 5 496 668,88złPlanowany całkowity koszt realizacji Projektu wynosi – 6 478 969,28 zł.

  czytaj więcej

Budowa parkingów Parkuj i Jedź

15 lutego 2017 roku Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński w siedzibie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie odebrał symboliczny czek na 15,4 mln złotych. Kwota przeznaczona jest na budowę czterech parkingów w systemie „Parkuj i Jedź”w Pruszkowie (lider porozumienia), Piastowie i Michałowicach.

  czytaj więcej

Ścieżki rowerowe w Piastowie

13 lutego 2017 roku Miasto Piastów podpisało z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego umowę na dofinansowanie realizacji projektu „Ścieżki rowerowe w Piastowie szansą na poprawę jakości powietrza w Warszawskim Obszarze Funkcjonalnym” w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014–2020.

  czytaj więcej

 Powrót