Zamknięcie przejścia pod torami PKP w Piastowie

„W dniu 4 maja b.r. Wykonawca prac poinformował, że ze względów organizacyjnych zmienił datę zamknięcia tunelu pod torami PKP na dzień 8 maja 2017 roku

Urząd Miejski w Piastowie informuje, że od dnia 5 maja 2017 zamknięte zostanie przejście pod torami PKP w Piastowie od strony ul. Lwowskiej. Dojście do peronów możliwe będzie tylko od ulicy Dworcowej. W celu przejścia na druga stronę torów należy korzystać z wiaduktu im. gen. Leopolda Okulickiego.

Na ulicy Lwowskiej, na odcinku od ul. Józefa Hallera do przejścia podziemnego, zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy z jednoczesnym obustronnym zakazem zatrzymywania i postoju. Po stronie wschodniej ulicy Józefa Hallera również wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania i postoju. W rejonie dojścia do tunelu, zarówno od strony ul. Warszawskiej jak i Tysiąclecia zostaną umieszczone stosowne tablice informacyjne. 

Zamknięcie tunelu ma związek z przebudową przejścia podziemnego pod torami dalekobieżnymi. W ramach prac ma zostać wykonane nowe przejście wraz z windami od strony ul. Dworcowej i Lwowskiej oraz na peronie w kierunku zachodnim. 

Wykonawcą prac jest INTERCOR Sp. z o.o.


 Powrót